Замовити дзвінок
Швейцарія

Швейцарія – країна загадок. Зі своїми таємницями та чарівними особливостями, вона не перестає вражати уяву всіх тих, чий інтерес до держави швейцарців, їхніх підвалин та менталітету постійно підживлює бажання дізнаватися про Конфедерацію дедалі більше.
Швейцарія – єдина по-справжньому нейтральна країна в Європі. Конфедерація має прапор унікальної квадратної форми. Лише ще одна держава на своїх прапорах має прапор такої ж форми.
Швейцарія – країна мультимовна. Офіційними тут є відразу 4 мови: німецька, французька, італійська та ретороманський. Крім цього, практично все населення країни говорить англійською, а всього в побуті – понад 30 мов. Тож якщо ви вирішили відправитися на навчання до Швейцарії з метою підвищити знання іноземної мови – складно уявити найкращий вибір! Адже якою б мовою ви не вибрали, у вас завжди буде можливість попрактикуватися в ньому під час екскурсій, шопінгу або інших позакласних занять.

College Du Leman

Це одна з найбільших авторитетних шкіл Швейцарії. College du Leman включений до Реєстру професійних приватних шкіл у Швейцарії, а також має такі акредитації – European Council of International Schools (ECIS) i New England Association of Schools and Colleges (NEASC).

TASIS The American School

Унікальна американська школа в одній з мальовничих країн Європи, навчального закладу з гарантовано високою якістю підготовки до університетів – все це стосується TASIS The American School.

Школа входить  ТОП 30 шкіл-пансіонів Швейцарія

Institut Monte Rosa

Institut Monte Rosa входить до ТОП-5 престижних шкіл сімейного типу в країні

 

Leysin American School

Leysin American School LAS у мальовничому містечку Лейзін у горах – один із найпрестижніших навчальних закладів свого класу у франкомовній частині Швейцарії. Тут пропонується навчання англійською та французькою.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит