Замовити дзвінок
Канада

Канада – одна з найпривабливіших країн для міжнародних студентів завдяки своїм освітнім програмам та імміграційній політиці. Вона дуже різноманітна та багатонаціональна, тому кожен має можливість відчути себе тут як удома. А дивовижні краєвиди та абсолютно різні міста від Британської Колумбії до Онтаріо та Квебеку приваблює безліч туристів.

Columbia International College

Columbia International College (CIC) – приватна школа-пансіон у Канаді, акредитована Міністерством Освіти провінції Онтаріо, є членом Асоціації незалежних шкіл Онтаріо, Ради Промисловості та Освіти у м. Гамільтон, має акредитацію Прінстонського Університету для прийняття тесту iBT TOEFL, є офіційним центром проведення випускних іспитів SSAT.

Braemar College

Коледж Бремар, заснований в 1995 році, є провідною приватною середньою школою Торонто і провайдером доуніверситетської підготовки.

Coquitlam School District

Coquitlam School District знаходиться в горах на узбережжі Тихого океану та на березі Фрейзер, м’який клімат, безпечне середовище.

Waterloo Catholic District School Board

Об’єднання державних шкіл у регіоні Ватерлоо, Онтаріо, Канада. Штаб-квартира знаходиться у Кітченері. Це восьма за величиною шкільна система Онтаріо.

Bronte College, Канада

Bronte College – це приватна міжнародна школа з программою International Baccalaureate (IB), яка пропонує 9-12 класи для студентів денного навчання та повний пансіон.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит

Здобуття вищої освіти за кордоном

Привіт, юний друже! Замислюєшся про вищу освіту за кордоном? Не дарма, адже це гарантія цінного досвіду, нових знайомств та успішної кар’єри. Однак, це дороге задоволення супроводжує маса стресів. Розглянемо Детальніше що ж таїть у собі ця приваблива перспектива.

Переваги освіти за межами України

Як висловлювався Наполеон Хілл, один із ключових авторів про успіх, єдині реальні межі — ті, які людина встановлює собі сама. Освіта за кордоном дарує безліч нових відкриттів, розширює наші внутрішні рамки та пропонує тобі широкомасштабні можливості. А чому?

1. Більше практики

За кордоном система освіти влаштована таким чином, що основна мета – користь від здобутих знань та умінь. Акцент робиться як на успішність, а й застосування знань на практиці. Студенти працюють над реальними проектами, а за визначні досягнення отримують грошові винагороди. Наприклад, у University of East Anglia щороку проходить величезна кількість професійно-орієнтованих заходів, де ти зможеш взяти участь та проявити себе!

2. Реальні перспективи працевлаштування

У США та країнах Європи іноземним студентам надається величезний спектр пропозицій з працевлаштування: завдяки партнерству ВНЗ у ділових та профільних сферах ти зможеш не тільки вирушити на стажування чи семестрову практику до ТОПових компаній, але й успішно знайти роботу до закінчення навчання. А найприємніше – тобі в цьому сприяють.

3. Спеціальності майбутнього

Бізнес-освіта, IT-сфера та нейробіологія – це мала частина існуючих за кордоном напрямків. Що вже казати про оснащеність лабораторій у закордонних університетів? Наприклад, студенти Newcastle University проводять експерименти з біоінженерії, а в університеті Exeter можна проводити дослідження у величезній астрономічній обсерваторії. У вітчизняних ВНЗ такі сучасні спеціальності поки що розвинені на низькому рівні.

Із чим доведеться зіткнутися?

Переваги навчання за кордоном зрозумілі і незаперечні, але ми як реалісти повинні розуміти, що існують труднощі. Як то кажуть, попереджений — отже, озброєний. Розглянемо докладніше.

1. Вартість

Семестр навчання буде коштувати мінімум $7300, (з урахуванням що в рік ми навчаємось 2 семестри на бакалавріаті та 3 на магістратурі). Не забуваємо про проживання та трансфер. Тішить, що ці вкладення обов’язково окупляться: початкова зарплата молодих іноземних фахівців становить близько 2 тис доларів, а в інженерів — значно більше.

2. Країна

Дуже складно визначитися з конкретним навчальним закладом, адже тільки в США їх налічується близько 5 тисяч, що тут говорити про інші країни?

Щоб визначитися з місцем навчання, сформулюй найважливіші критерії відбору. Зверніть увагу на те:

– які стажування та практики тобі можуть запропонувати;
– загальні умови проживання у країні;
– можливість суміщення роботи та навчання;
– Відношення до іноземців;
– які шанси отримати роботу з обраної спеціальності;
3. Мова

Важливо, щоб майбутнє мовне середовище не було для тебе скрутним, тому знання іноземної мови та вміння спілкуватися нею обов’язково. Май на увазі, під час вступу належить складати міжнародний іспит. До речі, для прокачування твоїх мовних навичок Educat пропонує тобі мовні курси прямо в навчальних центрах країн США, Великобританії, Німеччини та Франції.

4. Особливості

Коли плануєш вступ, слід пам’ятати, що шлях до іноземного навчального закладу після закінчення школи в Україні для тебе закритий. (У більшості європейських країн школярі навчаються 12-13 років). То як же бути в такому випадку?

– Пройти навчання у вищій школі (2 роки) за програмою підготовки для іноземців, а потім вступити до університету.
– Вступити до вітчизняного ВНЗ, закінчити 1-2 курс і перевестися в бажане місце за кордоном на 1 курс.
Будь готовий, при вступі на тебе чекає безліч формальностей – переклад диплома та атестата, написання мотиваційних листів, рекомендації від викладачів.

Чому варто обирати компанію Educat?

Експерти Educat не перший рік допомагають співвітчизникам примножити свої таланти, стати більш відкритими та кваліфікованими завдяки освітнім програмам за кордоном. А що ще?

1) Ми допоможемо тобі покращити мовні навички для комфортного навчання за кордоном. Ми маємо величезний вибір курсів з адаптацією під реальні умови.
2) Ми заощадимо твої час, сили та нерви, взявши всю роботу з підбору найбільш підходящої програми на себе.
3) Наша команда сприяє у всіх питаннях, пов’язаних із оформленням документації.
Більшість молодих людей мріє про можливість навчання за кордоном, але їх мучать сумніви та страхи, адже попереду нове місто та люди, високі вимоги, труднощі. Від страхів ми не можемо позбавити, але Educat може полегшити цей тернистий шлях. Ти ще сумніваєшся? Залишай заявку, і ми допоможемо з ухваленням найбільш виваженого рішення.

Компанія “Едукет” працює у сфері освіти за кордоном вже не перший рік і відрізняється від багатьох інших, перш за все, своєю відповідальністю, надійністю та вигідними умовами співробітництва. Співробітники нашої компанії мають досвід, знання та зв’язки, які обов’язково знадобляться кожному, хто бажає вчитися за кордоном. Наша мета – полегшити вам чи вашим дітям не тільки пошук навчального закладу або курсів, але також заощадити ваш час та гроші та гарантувати безпеку. Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути повністю впевнені у законності кожного контракту у сфері освіти.

Безперечно, іноземна мова, особливо англійська на даний момент – це перепустка у “великий світ”. Володіння ним, навіть на розмовному рівні, відкриє безліч шляхів для власного розвитку, навчання, роботи та подорожей. З нашою допомогою ви обов’язково наблизитесь до своєї мрії!

Загалом вивчення іноземної мови або здобуття освіти за кордоном відкриє вам безліч можливостей зробити своє життя яскравішим.

На нашому сайті представлений широкий вибір програм та університетів, ви можете відфільтрувати їх за важливими для вас критеріями, такими як країна, мова або вартість. Якщо ви не знайшли те, що шукали, у вас залишилися питання або ви хочете отримати докладнішу інформацію, заповніть форму або зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. Ми з радістю допоможемо у всьому!

Освіта за кордоном більш ніж у 500 навчальних закладах у більш ніж 20 країнах світу. Едукет гарантує надійність, безпеку та якість освіти та міжнародних програм за кордоном, як для дітей, підлітків, так і для дорослих!