Замовити дзвінок
Ірландія

Ірландія — це той рідкісний випадок, коли рекламні фото з туристичних каталогів майже програють реальній пишності природи. Ще Ірландію якнайкраще характеризує фантастичну привітність місцевих: іноземному гостю тут не просто допоможуть, а ще й ретельно простежать, щоб він абсолютно ні в чому не відчував труднощів. Секрет національного характеру простий: ірландцю комфортно, лише коли всі довкола щасливі.

Ірландія посідає перше місце у світі за кількістю навчальних закладів на душу населення. При цьому вартість освіти в ній на 20-30% нижча, ніж в інших англомовних країнах. Для іноземних студентів існує безліч способів покрити свої витрати за допомогою стипендій, але більшість із них пропонується на пост-бакалаврському рівні. Підробляти дозволено до 20 годин на тиждень під час навчання та до 40 – під час канікул. Випускникам із країн СНД можна залишитися в Ірландії на строк до 16 місяців без додаткових дозволів, чого має бути достатньо, щоб знайти роботу.

John Scottus School MLI

Початкова школа Джона Скотта – національна змішана школа. Навчальна програма школи включає стандартну програму початкової школи з упором на філософію.

Midleton College MLI

Midleton College має давню традицію прийому студентів та сімей з усього світу.

Коледж відвідують студенти понад 30 різних національностей, тому на території кампуса існує різноманітна, гостинна та яскрава спільнота.

Rockwell College
  • 100% випускників вступають до вищих навчальних закладів, з них 75% – до відомих університетів (газета “The Irish Times”).
Villiers School MLI

Крім вчених, бізнесменів та політиків серед випускників школи чимало успішних представників творчих професій, журналістів, акторів, художників, музикантів.

The King’s Hospital MLI

Навчання дітей у Дубліні престижне, сюди приїжджають учні з усіх куточків планети.

Школа ставить на переше місце цінності добра, толерантності, поваги, справедливості, чесності.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит